Na czym polega endermologia?

Endermologia - 801.com.plKażda kobieta chce być jak najurodziwsza. Starają się to jednak wypracować na niezliczoną ilość sposobów. Jedne poddają się niełatwym operacjom plastycznym, niektóre próbują organicznych sposobów, a jeszcze inne nieskomplikowanych zabiegów takich jak właśnie zabiegi Endermologiczne.

Sposób ten to nic innego jak typ masażu, przeprowadzanego maszynowo, co pozwala zwiększyć siłę nacisku. Właśnie dzięki temu, zabiegi te są tak efektywne. Nacisk wywiera wpływ na tkankę łączną, co pozwala wyrównać ciało, uwolnić się od cellulitu, rozluźnia mięśnie, a do tego wygładza zeszpecenia na ciele. To właśnie od ich wygładzania rozpoczęła się ta specjalizacja.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Zabieg sterowany jest komputerowo. klient przechodzi go w odpowiednim, obcisłym kombinezonie, który stopuje styczność głowicy ze ciałem i ochrania tym samym naskórek przed ewentualnymi obrażeniami oraz gwarantuje lepszy poślizg rolkom.

Korzyści z endermologii

Osoba wykonująca zabieg prowadzi głowicę złożoną z dwóch walców masująco-ssących, która dzięki podciśnieniu powoduje powstanie fałdy skórnej. Dzięki temu ciało przybiera wygląd fali, rolowanej dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz przy pomocy rolek. Stymuluje to tkankę łączną, przez co zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry i jest sprawniejszy od jakichkolwiek innych środków przeciw cellulitowi, czy zeszpeceniom. Rolki intensywnie ugniatają ciało w różnych kierunkach, co stymuluje krążenie krwi oraz metabolizm.

Dodatkowo zabieg pełni również funkcję masażu limfatycznego, przez co w trakcie trwania zabiegu wskutek stymulowanego układu limfatycznego z ciała usuwane są toksyny i tłuszcze, a do tego zaczęta zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co polepsza stan ciała.

Masaż taki zajmuje około pół godziny, a żeby rezultaty były, akceptowalne trzeba serii kilkunastu masaży. Rekomenduje się stosować je równolegle ze zdrowym stylem życia i uprawianiem, aktywności fizycznej, a dla skuteczniejszego oczyszczenia organizmu z toksyn – picia co najmniej dwa litry wody codziennie. Pojedynczy masaż to koszt od 150zł do 300zł w zależności od tego czy strój jest w cenie czy też nie, oraz od tego, czy rezerwujemy pakiet masaży, czy tylko jeden zabieg.

Stanowczo opłaca się spróbować takiego zabiegu przynajmniej by zobaczyć jak to jest. Najlepiej w salonie oferującym masaże przy użyciu, aparatu LPG Alliance – najznakomitszego i najbardziej nowoczesnego z obecnie dostępnych na rynku.

Endermologia – zagrożenia

Pomimo wielu plusów tych zabiegów, są też ograniczenia w stosunku do ich przeprowadzania. Należą do nich między innymi ciąża karmienie piersią, czas pięciu miesięcy od rozwiązania i nawet do ośmiu po cięciu cesarskim, skłonności do żylaków i naczyniaków, silny stan chorobowy, czynny rak, zapalenie żył, rak skóry, albo peeling. bardziej szczegółowych informacji o ograniczeniach należy szukać na witrynach salonów oferujących te zabiegi. Tutaj przykład witryny gabinetu endermologii: https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.

Podsumowując Endermologia jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na walkę z cellulitem, bliznami, rozstępami i obwisłą skórą. Dodatkowo jest łatwo dostępna niezbyt kosztowna w porównaniu z innymi zabiegami walczącymi z podobnymi przypadłościami, i nie powoduje niedogodności dla pacjenta takich jak obolałość czy konieczność rekonwalescencji.

Post Author: admin